Suite & Flat III - Flats Particulares - Turismo
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
8-slaapkamer Suite & Flat III - Flats Particulares - Turismo Rio Quente is een goede keuze voor maximaal 4 gasten en biedt een welgelegen locatie op 4 km afstand van het Hot Park. Het 40 m² grote appartement omvat een draadloos internet in openbare gebieden.
Dit appartement is gelegen net om de hoek bij de Feira Artesanal e Gastronômica. Te voet bent u binnen 15 minuten in het centrum van Rio Quente.
Suite & Flat III - Flats Particulares - Turismo omvat 1 slaapkamer met privébadkamers. Deze 1-badkamer accommodatie heeft een apart toilet en een douche voor uw comfort.
- Locale bezienswaardigheiden
- Aquariver550 m
- Birdland600 m
- Aquarace550 m
- Camping Esplanada450 m
- Ponto no Hot Park950 m
- Xpirado650 m
- Clubinho da Crianca Hot Park650 m
- Praia do Cerrado600 m
- Luchthavens
- Luchthaven Caldas Novas28 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Suite & Flat III - Flats Particulares - Turismo in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van Suite & Flat III - Flats Particulares - Turismo naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Suite & Flat III - Flats Particulares - Turismo te boeken?
De prijs van het boeken van Suite & Flat III - Flats Particulares - Turismo is $48. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Suite & Flat III - Flats Particulares - Turismo?
Suite & Flat III - Flats Particulares - Turismo heeft parkeerplaatsen. - ❓
Beschikt dit appartement over een internetverbinding?
Ja, dit appartement is voorzien van wifi in openbare gebieden.